GOÓR GÁBOR

A fotózás művészetének szele már elég fiatalon, tizenéves koromban megérintett, persze akkor még csak ösztönösen, elméleti tudást mellőzve készítettem el a képeket. Az idő előrehaladtával azonban jelentős mennyiségű elméleti anyagot sajátítottam el és sok fotó megtekintéséből kialakult egyéni stílusom. Jópár éve már, hogy tagja vagyok a Kanizsa Fotóklubnak. Sok éve hivatásos sajtófotósként is tevékenykedek, továbbá jelenleg is a Kanizsai Kulturális Központ hivatásos rendezvényfotósa vagyok. Neves magyarországi pályázatokon szerepelek sikerrel: képeim közül sok köszön vissza a pályázatok tárlataiból és a belőlük készített katalógusokból.

Eddigi kiállításaim:
- eMeMGéGé (közös kiállítás Makrai Mártonnal) Nagykanizsán és Balatonszemesen;
- jaZZanatok (Jazz pillanatok) Nagykanizsán, Debrecenben és Balatonszemesen.

Publikációim:
- Zalakaros Fürdő teljes fotóanyagának elkészítése
(megjelentek katalógusokban, szóróanyagokon, weboldalakon illetve óriásplakátokon);
-Szabó Erika: Pillangószárnyak (fekete-fehér könyvillusztráció;
- Deregi László:,,Négyszemközt" Nagykanizsán – riportkönyv (fekete fehér könyvillusztráció),
- Rendezvény- és koncertképek: többféle helyi, megyei illetve országos lapokban;
- Magna Cum Laude - Csak ülünk és zenélünk CD borító és kiskönyv képek.

Kedvenc témáim: szoció, portré, koncert.

Képeim ,,igaziak", nincs bennük semmi művi, semmi photoshop, csak a tárgyilagos valóságot tükrözik a saját szemszögemből.

Képeim

Munkáskéz